top of page

Şenay Ö. /47 yaşında

İK Direktörü

(Aylık Program)

“Hande hoca çok farklı. Daha önce bir kaç derse katılma şansım olmuştu fakat kesinle zaman harcamaya değmeyen çok sıradan derslerdi. Zaten devam etmedim de…Hande hocanın derslerinde hep süprizler var her akşam acaba bugün neler yapacağız diye heyecanla katıldım derslerine. Kısmet olursa uzun sürede öğrencisi olmaya devam edeceğim.”

 

Tuaana A. /20 yaşında

Öğrenci

(Aylık Program)

“Yogaya Hande Şarman ile başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gerek ders içi gerek ders dışındaki ilgisi, güler yüzü, tavsiyeleri, kısa sürede bana kattıkları çok kıymetli çok özel.”

Zeynep M. / 40 yaşında

Mimar

(Özel ders)

“Sanki uzun zamandan beri biriktirdiğim kötü ne varsa benden gitmesini sağlayan, kendime daha çok güvenmemi, kendimde olan gücü görmemi sağlayan, sevgili Hande Hocam…”

          

Esra Ş. /39 yaşında

Ressam

(Aylık Program)

“Çok güzeldi, gerçekten bir yoga festivaline katılmışım gibi hissettim, hem hareketler çok iyi geldi hem konuklarla yeni bir sürü şey öğrendim ve eğlendim. Enerjisi çok yüksek.”

 

Melike Y. /24 yaşında

Öğretmen

(Aylık Program)

“İlk yoga deneyimimdi ve ilk dersten itibaren vücudumda fiziksel, zihnimde mental etkilerini görmeye başladım. Fiziksel etkiyi belki herkes yaratırdı ama zihinsel değişimi herkesin yaratabileceğini sanmıyorum. Ayna ayna söyle bana programına katıldım ve gerçekten kendime ayna tutmuş gibi oldum. Kendimi fark ettim. Hem zihinsel hem fiziksel kendimi tanıdım. Benzersiz bir deneyimdi.”

 

Dilcu G. / 43 yaşında

Satış Uzmanı

(Aylık Program)

“Hem beden hem ruha hitap eden bu dersler benim ilk yoga ile tanışma derslerim oldu. Çok mutluyum. Kendisiyle iyi ki tanıştım. Benim için resmen yeni yıl hediyesi oldu. Ve gerçekten yoga yapabileceğimi gördüm. Yaklaşık 10 senedir arkadaşlarım yin yoga tam sana göre diyordu ben hep sıkılırım duramam öyle ben diyordum. Ama Hande hocayla her ders harikaydı. Kendisine tekrar teşekkür ederim.”

 

Oylum T. / 41 yaşında

Akademisyen

(Aylık Program)

“Hande Şarman samimiyetle içine dönmek, kendine şefkat ve ilgi göstermek isteyenler için çok doğru bir rehber. Derslerinde insan kendisini, sınırlarını tanıyor, onları kabul edip genişletmeye çalışıyor. Derslerinde ve meditasyon çalışmalarında yalnızca beden değil aynı zamanda bilinçaltı da rahatlıyor.”

bottom of page